دانلود کاتالوگ 2017

کمپانی Axis:

کمپانی Axis در سال 1984 توسط مایکل کارلسون، مارتین گرن و کیت بلودورث تاسیس گردید. در اوایل دهه 90 میلادی، این کمپانی فعالیت خود را در زمینه پوشش سرورهای چاپ و پروتکل TCP/IP در شبکه های محلی گسترش داد. Axis در سال 1987، 95% محصولات خود را صادر کرد و به سرعت پیشرفت کرد بگونه ایکه به دومین شرکت بزرگ در جهان در این زمینه تبدیل گردید.

از سال 1984 تا کنون، Axis بصورتی پایدار و استوار به مفهوم کسب و کار پرداخته است. این امر، Axis را در جهان بعنوان پیشرو در زمینه دوربین های شبکه و نرم افزارهای مبدل ویدیویی تبدیل کرده است. امروزه، Axis در زمینه گسترش ویدیویی شبکه، فروش و ارائه انواع محصولات ویدیویی شبکه پیشگام است و از این طریق زمینه های انتقال آرام از سیستم آنالوگ به دیجیتال را مهیا می سازد.

1984-1990 ← سرورهای چاپ پردازنده مرکزی و مینی کامپیوترهای IBM
1990-1995 ← پیشگام در زمینه تکنولوژی شبکه پرینترها
1995-1998 ← دسترسی شبکه برای همه چیز
1996 ← اولین دوربین شبکه در دنیا

با توجه به مفهوم و دسترسی شبکه برای همه چیز، Axis اولین دوربین شبکه را تحت عنوان Axis 200 ارائه کرد. این دوربین که توسط مارتین گرن و کارل اکسل آلم ساخته شد، شامل یک سرور یکپارچه وب می باشد که بدون توجه به مکان، امکان مشاهده تصاویر ویدیویی را با استفاده از هر مرورگری فراهم می ساخت.در اصل این دوربین برای نظارت از راه دور در نظر گرفته شده بود. کاربرد این محصول در آن زمان کاملا محدود بود در عین حال برای نظارت سنتی مناسب نبود. با اینحال با توسعه بیشتر و استفاده از تکنولوژی ASIC، این محصول به یک مبدل صنعتی بدل شد. همچنین تصمیم Axis مبنی بر حفظ مدل فروش غیر مستقیم لنقلابی در مسیر عملکرد صنعت دوربین مدار بسته ایجاد کرد.

1998-2002 ← اولین ویدیو انکدر در دنیا

کمپانی Axis به فعالیت خود برای گسترش اتصال IP به انواع بیشتری از سخت افزار مانند اولین ویدیو انکدر (1998) ادامه داد. این تجهیز براحتی می تواند با سیستم های CCTV آنالوگ موجود، یکپارچه و مجتمع گردد. ویدیو انکدرها دوربین های آنالوگ را کاربردی تر می سازند و براحتی می توانند در یک سیستم ویدیویی دوربین تحت شبکه قرار گیرند.
یکی از بزرگترین نقاط عطف Axis معرفی محبوبترین دوربین تحت شبکه دنیا با نام Axis 2011 بود که 5 سال متوالی در صدر قرار داشت.

← انقلاب ویدیوی تحت شبکه

در سال 2002 ، این شرکت سرمایه گذاری کمتری بر روی سرورهای چاپ تحت شبکه کرد و تمرکز خود را بر روی تصاویر ویدیویی تحت شبکه قرار داد بگونه ایکه بدلیل تولید فراوان محصولات موفق، مدل تجارت مخصوص و نوآوری، Axis تبدیل به اولین تامین کننده در دنیا شد.
در حال حاضر، Axis بصورت موفقیت آمیز خود را از یک متخصص در زمینه ارتباطات به یک پیشگام در حوزه ویدیوی تحت شبکه تبدیل کرده است. در حوزه بازار امنیت، Axis حرکتی عظیم را از سیستم های آنالوگ به سمت سیستم های دیجیتال را صورت داده است، فرآیندی که هنوز هم در جریان است.
در نهایت Axis بدلیل دانش خود در رابطه با چگونگی ترکیب تکنولوژی هسته در حال توسعه و محصولاتش برای ارتباط شبکه و همچنین کانالهای فروش قدرتمند و همکاریهای مهم و کلیدی تبدیل به یک پیشگام و مرجع در عرصه بازار ویدیوی تحت شبکه گردیده است.